SETKÁNÍ PO ROCE

říjen 26, 2022

V posledním říjnovém týdnu 2022 se po roce opět sešla skupina bývalých zaměstnanců vratislavického Bytexu v Muzeu Libea. Přítomní věnovali vzpomínku Marušce Jungwirtové, která muzeum se svým manželem navštěvovala a podporovala. Setkání se zúčastnil také pan Bc. Lukáš Kajínek, vedoucí odboru  kultury, školství a sportu Městského obvodu Liberec - Vratislavice nad Nisou. V rámci neformální besedy pan Kajínek přítomné informoval o aktuálním dění kolem Knihovny a spolkového centra IGI, nově vytvořené galerie, návštěvě Vratislavic potomky místních textiláckých rodin Liebiegů, Ginzkeyů a Mallmannů a dalších aktivitách vedení městské části Vratislavic nad Nisou. Suvenýry v podobě perníkových koberečků upekla Marta.

Povídání s Lukášem Kajínkem v zasedačce Libey